Asmeninės šventės, 361 FORMA, Renginių organizatoriai
Asmeninės šventės, 361 FORMA, Renginių organizatoriai
Asmeninės šventės, 361 FORMA, Renginių organizatoriai

Asmeninės šventės

Asmeninės šventės gali nei kiek nenusileisti korporatyviniam ar panašaus profilio renginiui. Šiais naujausiais laikais tam yra visos sąlygos: pradedant finansais ir baigiant techniniu įgyvendinimu. Būtent čia atsiranda poreikis pagalbai, kurią su mielu noru suteikia renginių organizatoriai – 361 FORMA komanda.

Žinoma, asmeninių švenčių yra gausybė: nuo krikštynų ar gimtadienių iki universiteto baigimo. Tačiau vestuvės yra neabejotinai viena iš svarbiausių. Tai toks svarbus gyvenimo įvykis, kuriame norisi dalyvauti nesirūpinant begale organizacinių niuansų, todėl profesionalų pagalba vestuvių planavimo procese gali sutaupyti be galo daug laiko ir sumažinti įtampą įsimintiną dieną.

Asmeninės šventės

Pats vestuvių planavimas susideda iš begalės skirtingų darbų, todėl mūsų agentūra ne tik rūpinasi jais visais, bet ir pateikia galimus scenarijus, temas, lokacijas, muzikinius sprendimus ir pan. Taigi net tiems, kurie nežino, ko nori, susiplanuoti savo šventę kur kas lengviau, kai jie gali rinktis iš būtent jiems pasiūlytų variantų, o ne iš idėjų gausos, rastos Pinterest platformoje.

Kadangi mūsų agentūra organizuoja įvairaus profilio renginius, vestuvių planavimas nėra nepažįstama sritis. Turime itin daug paslaugų teikėjų kontaktų, kurie specializuojasi ne tik įmonių renginiuose, bet ir asmeninėse šventėse. Taigi galime pasiūlyti gerų bei kokybiškų sprendimų nuo maitinimo iki techninio įgyvendinimo.

Taip pat vestuvių planavime daug reiškia poreikius bei viziją atitinkančios temos parinkimas bei geras ir idėjų nestokojantis dekoratorius. Daug kas labai nori nustebinti savo svečius ir pasiekti „wow“ efektą, todėl čia dekoratorius gali būti nepakeičiamas – todėl, pasitelkus renginių organizatorių pagalbą, „wow“ efektą šie žmonės gali ne tik kad sugalvoti, bet ir įgyvendinti.

Asmeninės šventės

Mes, renginių organizatoriai, puikiai suprantame, kuo skiriasi įmonių renginių bei vestuvių planavimas. Šioje srityje reikia ne tik kitokių idėjų bei sprendimų, bet ir kitokio požiūrio į užsakovus. Asmeninės šventės yra kur kas svarbesnis ir daug kam daugiau reiškiantis įvykis, todėl ir mes į tai atsižvelgiame ir stengiamės įgyvendinti visus norus bei svajones.

Pagrindinis mūsų agentūros tikslas kalbant apie visas asmenines šventes – kad švenčiantieji pajaustų kuo daugiau malonumo dalyvauti, o ne organizuoti. Visuomet dalyvaujame pačioje šventėje ir užtikriname sklandžią eigą bei kokybišką trečiųjų šalių darbą. Siūlome rūpintis viskuo taip, kad asmeninės šventės kaltininkams beliktų atsipalaiduoti ir džiaugtis renginiu.

LinkedIn
Instagram

Mumis pasitiki

General Financing
Siauliu bankas
Vilniaus silumos tinklai
Cgrader
Betsson group
Trustpilot
Citco
Sirin
PWC
Auriga
361forma, renginių organizavimas
Vilnius coffee festival
Deloitte
Rimi-logotipas
COWI
littelfuse-logo