Sporto renginių organizavimas, Renginių organizatoriai
Sporto renginių organizavimas, Renginių organizatoriai
Sporto renginių organizavimas, Renginių organizatoriai

Sporto renginių organizavimas

Sporto renginių organizavimas mums yra kasdienybė tiesiogine to žodžio prasme. Esame viena iš nedaugelio agentūrų, kuri gali teigti, jog turi sporto renginių organizavimo padalinį – „360 SPORTAS”. Dėka to, visuose renginiuose, kuriuose dalyviai nori pasportuoti, pasirūpinsime, jog sportinė dalis būtų aukštos kokybės. Naudojame kokybišką inventorių – tokį, su kuriuo sportuojame patys kiekvieną dieną.

Sporto renginiai – neatsiejama tiek vasaros, tiek žiemos sezono dalis. Įvairių viešų renginių metu, o taip pat įmonių renginiuose sporto varžybos dažniausiai yra tik dalis programos, tačiau tam, jog renginys būtų pavykęs, o dalyviai pakrauti gera energija, visos jame esančios veiklos turi būti kokybiškos ir pilnai išpildytos.

Žinoma, sporto renginių organizavimas neapsiriboja vien tik geru imventoriumi. Sporto renginio infrastruktūra yra dar vienas labai svarbus elementas. Planuojant renginį nėra būtina turėti pastatytą sportinę infrastruktūrą, nes tuo galime pasirūpinti mes: tinklinio, krepšinio, futbolo ar net badmintono aikštele. Į Jūsų renginį galime atvežti ne tik tradicinio sporto rungtis, tačiau ir mažiau žinomas, bet taip pat dinamiškas veiklas.

Sporto renginių organizavimas

Jau šeštą sezoną 361 FORMOS sporto renginių organizavimo padalinys dirba prie „Vilniaus tinklinio lygos“ projekto. Tai viena iš didžiausių mėgėjų salės tinklinio lygų šalyje. Šis projektas vienija savo srities specialistus: teisėjus, komandų vadovus, varžybų sekretorius ir vykdytojus. Šiais resursais naudojamės ir kituose renginiuose, todėl mūsų komanda yra patyrusi ir mokanti reaguoti į įvairias situacijas.

Vienas iš pagrindinių mūsų tikslų, jog sporto renginiai būtų tokie, kuriuose dalyviai galėtų sukoncentruoti visą savo dėmesį ir pademonstruoti tikrąjį pajėgumą išvengdami nereikalingų ginčų su teisėjais ir organizatoriais. Esant galimybei, visuomet išanalizuojame informaciją apie dalyvaujančias komandas ir jų pajėgumus, turimus laiko resursus ir pagal tai sukuriame optimaliausius tvarkaraščius bei kiek įmanoma įdomesnes varžybų sistemas.

Esame prisidėję ir prie profesionalaus sporto projektų – kartu su Lietuvos tinklinio federacija organizavome Lietuvos atvirąjį paplūdimio čempionatą. Šiame penkių etapų čempionate dalyvavo komandos iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos.

Mūsų paslaugos ir patirtis sporto renginių organizavime apima visos koncepcijos sukūrimą ir įgyvendinimą – nuo plakato iki unikalių trofėjų!

LinkedIn
Instagram

Mumis pasitiki

General Financing
Siauliu bankas
Vilniaus silumos tinklai
Cgrader
Betsson group
Trustpilot
Citco
Sirin
PWC
Auriga
361forma, renginių organizavimas
Vilnius coffee festival
Deloitte
Rimi-logotipas
COWI
littelfuse-logo