Virtualūs renginiai, 361 FORMA, Renginių organizatoriai
Virtualūs renginiai, 361 FORMA, Renginių organizatoriai
Virtualūs renginiai, 361 FORMA, Renginių organizatoriai

Virtualūs renginiai

Virtualūs renginiai yra gera alternatyva ne tik tada, kai dėl susiklosčiusios situacijos nėra galimybės įgyvendinti realaus renginio. Tačiautai ir puiki išeitis norint pasiekti įvairias auditorijas skirtingose vietose tiek mūsų šalyje, tiek ir pasaulyje. Gyva transliacija gali turėti labai gilų ir išpildytą turinį, svarbu kaip tai perteiksite. O efektui sustiprinti galima pasitelkti šiuolaikines vaizdo ir garso technologijas, kurias galėtų būti sudėtinga įgyvendinti tradicinio formato renginyje.

Virtualūs renginiai

Virtualaus renginio privalumai atsiskleidžia tuomet, kai kalba eina apie transliaciją ir jos pasiekiamumą. Šiandien transliuoti galime įvairiose platformose. Tiek atvirose ir visiems puikiai žinomose, tokiose kaip Youtube, Vimeo, Twitch, arba pasiūlome saugesnius ir labiau individualizuotus sprendimus. Gyvas transliacijas taip pat galima talpinti plačiai vartojamose Zoom arba MS Teams platformose. Galų gale, viskas yra įrašoma ir lieka geram prisiminimui. O vėliau gali būti ir montuojami trumpesni video klipai, kurie panaudojami komunikacijos kanaluose.

Virtualūs renginiai

Virtualūs renginiai yra įvairių, tačiau visus juos vienija bendras vardiklis – mobili studija. Tai ir yra esminis kokybinis gyvos transliacijos elementas. O mes tokią studiją galima įrengti ir viduje, ir lauke, viskas priklauso nuo Jūsų norų. Tai gali būti kliento pasiūlytos erdvės ofise arba specialiai tokiam projektui nuomojama netradicinė erdvė. Galimi įvairūs pačios studijos apipavidalinimo variantai. Žinoma, tai priklauso nuo pasirinkto virtualaus renginio koncepto. Mobili studija ir joje dirbantis personalas užtikrina kokybišką vaizdo transliaciją.  Taip pat rūpinasi ir aukštos raiškos garsu viso renginio metu. Apgalvojami ir apšvietimo sprendimai tam, jog studijoje esantys renginio dalyviai būtų ryškūs ir matomi.

Virtualūs renginiai

Gyvos transliacijos metu kuriamas turinys gali susidėti ne tik iš čia ir dabar esančių elementų. Tačiau ir iš anksto paruoštos video, audio ar foto medžiagos, kuri pagyvina Jūsų renginį. Studijoje dirbantis video režisierius gali įvairiai manipuliuoti visa informacija. Taip pat derėtų nepamiršti ir unikalių grafikos elementų, kurie kuriami kiekvienam virtualiam renginiui atskirai. Dažniausiai jie būna susieti su transliacijos kaltininku – įmonės prekės ženklu ar panašiai.

Virtualūs renginiai

Kokie virtualūs renginiai vyksta dažniausiai? Reikėtų paminėti tarptautines konferencijas, kurių tikslas pasiekti įvairiuose pasaulio kampeliuose esančią auditoriją. Taip pat, produktų pristatymai, kurie gali vykti neįprastoje ir sunkiai paprastam žiūrovui pasiekiamoje vietoje. Todėl gyva transliacija – geriausias būdas siųsti norimą žinutę. Pastaruoju metu verslo atstovai nori kokybiško ryšio su savo darbuotojais. Todėl vidinius metinius pranešimus ar panašaus profilio renginius transliuoja per pasirinktas platformas uždaram interesantų ratui.

LinkedIn
Instagram

Mumis pasitiki

General Financing
Siauliu bankas
Vilniaus silumos tinklai
Cgrader
Betsson group
Trustpilot
Citco
Sirin
PWC
Auriga
361forma, renginių organizavimas
Vilnius coffee festival
Deloitte
Rimi-logotipas
COWI
littelfuse-logo